• Home
  • Moet de werkgever een hepatitis-B injectie voor de werknemer vergoeden?

Moet de werkgever een hepatitis-B injectie voor de werknemer vergoeden?

De noodzakelijke inentingen tegen beroepsziekten komen voor rekening en verantwoording van de werkgever.

Zie bijvoorbeeld artikel 10.2 van de Cao Huisartsenzorg.

 

Contact

NVDA
Othellodreef 91- 95
3561 GT Utrecht
Routebeschrijving

tel. 030 - 2631040
Neem contact met ons op