Bureau

Het bureau van de NVDA verzorgt het ondersteunende en uitvoerende werk van de beroepsvereniging.

Het bureau

Directeur
Jellie Klaver
Secretariaat@nvda.nl
Maandag t/m donderdag

Bestuurssecretariaat
Ingrid Hoekstra
Bestuurssecretariaat@nvda.nl
Maandag t/m donderdag

Secretariaat, NVDA congres
Aukje Dijkstra
Secretariaat@nvda.nl, Congres@nvda.nl
Maandagochtend, dinsdag, vrijdagochtend

Secretariaat
Vacature

Financiën
Annemieke Verheul
Financien@nvda.nl
Maandag, dinsdag, donderdagochtend

NVDA academie, Ledenadministratie
Miranda Rademaker
Ledenadministratie@nvda.nl, Academie@nvda.nl
Maandagochtend, dinsdag, donderdag, vrijdagochtend

Scholing
Sietsche van Gunst
Scholing@nvda.nl
Maandag, dinsdag, woensdagochtend

Vrijwilligers
Menkelien Sikkema
Vrijwilligers@nvda.nl
Dinsdag, woensdag, donderdag

Communicatie en social media
Berber Rip
Socialmedia@nvda.nl
Dinsdag, woensdag, donderdag

Communicatie
Sander Hofman
Communicatie@nvda.nl
Maandagochtend, dinsdag, woensdag

Ondersteuning Ledenadministratie 
Claire de Vos
Ledenadministratie@nvda.nl
Dinsdagochtend en donderdag

 

 

Zie ook

 

Contact

Kantoor NVDSNVDA
Amalialaan 41 C
3743 KE Baarn

(085) 482 44 00
secretariaat@nvda.nl

#doktersassistent

Neem contact met ons op

Privacy

Samenwerkingspartners

Bevolkingsonderzoeken en screeningenStichting Sociaal Fonds Huisartsenzorg