• Home
  • Terugblik NVDA jubileumcongres 2023

Terugblik NVDA jubileumcongres 2023

Wat was het een mooie dag, ons jubileumcongres op zaterdag 22 april in Bussum! Met ruim 950 doktersassistenten vierden we op feestelijke wijze ons mooie vak en het zestigjarig bestaan van de vereniging.

Dagvoorzitter Kees Tol nam ons mee door de dag. We begonnen met een feestelijke opening met vuurwerk en ballonnen. Daarna was de première van de jubileumfilm, waarin doktersassistenten vertellen over hun vak en de NVDA. Aansluitend interviewde Kees Tol jurist Jane Kramer over de waarde van de cao.

Daarna volgden de plenaire lezingen en workshops. Onder meer van cardioloog Janneke Wittekoek over het vrouwenhart, en dr. Jurriaan over goede zelfzorg.

Bedankt iedereen voor jullie aanwezigheid en enthousiaste deelname.

We hopen je op een volgend congres weer te verwelkomen!

Foto’s, jubileumfilm en presentaties

Wil je de foto’s terugzien van het NVDA-congres? De jubileumfilm terugkijken? En de beschikbare presentaties terugzien?  Kijk dan op de pagina van het NVDA congres 2023.

Contact

Kantoor NVDSNVDA
Amalialaan 41 C
3743 KE Baarn

(085) 482 44 00
secretariaat@nvda.nl

#doktersassistent

Neem contact met ons op

Privacyverklaring NVDA

Samenwerkingspartners

Bevolkingsonderzoeken en screeningenStichting Sociaal Fonds Huisartsenzorg