In deze online module van 3 avonden gedurende 2 uren, leer je praktische manieren om met druk om te gaan, emoties te reguleren, sterker grenzen te stellen en als team betere afspraken te maken.
We starten met een intake.
Training Triggers
Deelnemers ontvangen van de docent 6 Training Triggers die helpen om stap voor stap nieuw gedrag vast te houden: digitale nieuwsbrieven met een samenvatting van de bijeenkomsten en extra toepassingstips. Deelnemers en trainer kunnen ook vertrouwelijk bloggen ter ondersteuning.
Leerdoelen
- Meer rust en overzicht
- Beter omgaan met stress en drukte
- Helpende zelfspraak
- Feedback en grenzen in moeilijke momenten
- Teamafspraken die haalbaar blijven
- Concreet persoonlijk zelfzorgplan.
Dit is een online cursus. Hiervoor heb je een PC of tablet nodig met beeld en geluid.
Om goed les te kunnen geven is interactie tussen docent en cursist belangrijk. Dit is niet mogelijk als de docent tegen een zwart scherm aankijkt. Om kwaliteit te waarborgen vindt de NVDA het noodzakelijk dat camera en microfoon ‘aan’ staan.
Voor een MBTI light betaal je €50,- extra per persoon.
Deze scholing kunnen wij ook InCompany aanbieden bij jullie in de praktijk. Vraag hiervoor meer informatie aan bij academie@nvda.nl
Beschikbaarheid
Je dient ingelogd te zijn met je account om je te kunnen aanmelden voor een scholing. Ben je als lid of heb je een klantaccount? Log dan rechtsboven in via de knop inloggen met jouw emailadres.

Sessie 2: 23-11-2026 19:00 - 21:00
Sessie 3: 07-12-2026 19:00 - 21:00
