Site Huisartsenpraktijk Van der Hulst
Doktersassistente gezocht voor 2 – 4 dagen per week
Wie zoeken wij?
Vanaf september 2026 gaat één van onze doktersassistentes haar werk als praktijkondersteuner uitbreiden. Wij zijn op zoek naar een doktersassistente die haar uren wil overnemen. Wij zoeken iemand die zich wil richten op goede zorg voor onze patiënten en houdt van werken in een klein team, met korte lijnen en aandacht voor elkaar.
Wie zijn wij?
Praktijk van der Hulst is een solopraktijk van 2650 patiënten, gevestigd in wijkcentrum ‘De Roef’, midden in de gezellige wijk Stadsweiden in Harderwijk. Ons team bestaat uit 2 vaste huisartsen (praktijkhouder en hidha), 3 praktijkassistentes, 4 POH’s en een praktijkmanager. Op vrijdagmiddag zijn wij gesloten. In vakanties zijn wij afwisselend met onze ‘buurpraktijk’ gesloten en nemen we voor spoedzorg voor elkaar waar. Wij zijn een geaccrediteerde praktijk en zijn aangesloten bij de regionale huisartsenorganisatie Medicamus.
Hoe werken wij?
Om de patiënt te kennen en samen te bedenken wat nodig en wenselijk is, is aandacht en tijd nodig. Wij hechten belang aan ‘de juiste zorg op de juiste plek’ en durven ‘nee’ te zeggen op vragen die niet vallen onder onze kerntaken. Wij hechten veel waarde aan een klein team, dat onze patiënten goed kent en goed op elkaar is ingespeeld. Wij werken efficiënt, o.a. volgens de principes van ‘lean werken’. Binnen ons wijkcentrum werken wij samen met andere zorgverleners en welzijnorganisaties aan ‘Positieve gezondheid’; een brede blik op gezondheid en ziekte.
Ben je geïnteresseerd?
Bel Sander Spijker (praktijkmanager): 06 – 245 265 11 of neem een kijkje op onze website. Je sollicitatiebrief en CV kun je vóór 1 juli 2026 mailen naar: praktijkmanager@praktijkvanderhulst.nl
