Site Het Doktershuis 3
Ben jij een enthousiaste, betrokken doktersassistente en heb je zin om ons team te komen versterken? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Het Doktershuis is een goed georganiseerde huisartsenpraktijk, waar samen gewerkt wordt door 8 huisartsen, 4 POH-somatiek, 4 POH-GGZ , 8 doktersassistentes en meestal 4 AIOS . Gezamenlijk verlenen we zorg aan ongeveer 9500 patiënten. We hebben twee goed gefaciliteerde, moderne locaties in Ridderkerk. In onze praktijk staan kwaliteit en klantvriendelijkheid hoog in het vaandel. We zijn al jaren geaccrediteerd en lid van een academisch netwerk. Samen zijn we een team van gemotiveerde collega’s, die flexibel, stressbestendig en zeer enthousiast zijn. Er heerst een gezellige werksfeer.
Wat we vragen:
– Diploma doktersassistente (enige ervaring en ervaring met Microhis is een pre).
– Beschikbaarheid voor 1 of meer dagen per week, in ieder geval de vrijdagmorgen.
– Bereidheid om, indien nodig, zowel op locatie Ridderkerk als Rijsoord te werken.
– Goede inzet en enthousiasme voor het vak.
Wat we bieden:
– Je komt te werken in een leuk team waar we houden van gezelligheid.
– Afwisselende taken (je bent het eerste aanspreekpunt voor patiënten, die een beroep doen op jou of de hulp van de huisarts/POH. Je staat patiënten telefonisch te woord en verwerkt hun gegevens in Microhis. Je regelt de spreekuur- en visiteafspraken voor de huisartsen/POH. Daarnaast voer je zelfstandig medisch technische handelingen uit.
– Salaris conform CAO huisartsenzorg
Wil jij ons team komen versterken? We zien uit naar je reactie!
Stuur je CV met motivatie naar Diana Maaskant, praktijkmanager.
dmaaskant@doktershuis.nl
Voor informatie over de functie kun je altijd mailen naar bovenstaand mailadres of contact opnemen met:
Diana Maaskant, praktijkmanager
Nic. Beetslaan 3
2985VG Ridderkerk
Tel. 06-18198722
