
Site Huisartspraktijk van Santvoort
Huisartspraktijk Van Santvoort is op zoek naar een parttime doktersassistente.
Er is per 1 september een vacature voor een nieuwe doktersassistente in onze praktijk.
Het gaat om een solopraktijk met een praktijkhoudend huisarts, een waarnemend huisarts, een praktijkondersteuner somatiek, een praktijkondersteuner GGZ , twee parttime doktersassistentes en een praktijkmanager/doktersassistente. Wij hebben korte lijntjes met elkaar in een moderne, rustige setting. Wij houden van aanpakken, no nonsense en ongecompliceerdheid. Wat over hebben voor elkaar en een prettige sfeer zijn erg belangrijk. Ervaring is een pre, maar we zoeken vooral iemand die durft en zelfredzaam is.
De praktijk is opgericht in 2017 en heeft 2730 ingeschreven patiënten. De praktijk zit centraal in Oss naast de buitenpoli van het Bernhoven ziekenhuis. Wij werken met het HIS Medicom. Op 1 november 2024 zijn wij verhuisd naar de voormalige kapel van het oude Sint Anna ziekenhuis in Oss. Een gloednieuwe moderne locatie. Wij werken samen met een andere kleine praktijk een Hoed constructie .
Wij zoeken
Een gediplomeerd doktersassistente
Met zowel sociale als directieve vaardigheden
Een vrolijke dame die van aanpakken weet
En die een flexibele instelling heeft
Wij bieden
Een dynamische en kleinschalige setting
Ruimte voor eigen ideeën
Salaris: volgens de cao huisartsenzorg
Interesse?
Voor meer informatie, neem contact op met Liesl van Rooij (aanwezig op dinsdag, woensdag en vrijdag). Telefoonnummer 0412-484225
Sollicitatie met cv sturen aan:
lieslvanrooij@ezorg.nl