Bureau

Het bureau van de NVDA is gevestigd in Utrecht en verzorgt het ondersteunende en uitvoerende werk van de beroepsvereniging.

Bereikbaarheid bureau

030 – 263 1040 (bereikbaar maandag t/m vrijdagochtend)

Directeur
Jellie Klaver
Secretariaat@nvda.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag

Bestuurssecretariaat
Ingrid Hoekstra
Bestuurssecretariaat@nvda.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag

Secretariaat, NVDAcongres
Aukje Dijkstra
Secretariaat@nvda.nl, Congres@nvda.nl
Aanwezig: maandagochtend, dinsdag, vrijdagochtend

Secretariaat
Leonie Veen
Secretariaat@nvda.nl
Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag

Financiën
Annemieke Verheul
Financien@nvda.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdagochtend

NVDA academie, Ledenadministratie
Miranda Staartjes
Ledenadministratie@nvda.nl, Academie@nvda.nl
Aanwezig: dinsdag, donderdag, vrijdagochtend

Scholing
Sietsche van Gunst
Scholing@nvda.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdagochtend

Vrijwilligers
Menkelien Sikkema
Vrijwilligers@nvda.nl
Aanwezig: dinsdagmiddag, donderdagmiddag

Communicatie
Malika Azzarouali
Communicatie@nvda.nl
Aanwezig: dinsdag, donderdag, vrijdagochtend

Communicatie en social media
Sander Hofman
Socialmedia@nvda.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag

CADD secretaresse
Alies van den Hijligenberg
accreditatie@cad-da.nl
Aanwezig: woensdagochtend, vrijdagochtend

Ledenadministratie
Yoëlle Benschop
Ledenadministratie@nvda.nl
Aanwezig: dinsdag, donderdag

 

Zie ook

 

Contact

NVDA
Othellodreef 91- 95
3561 GT Utrecht
Routebeschrijving

tel. 030 - 2631040
Neem contact met ons op

Privacy

Samenwerkingspartners

Bevolkingsonderzoeken en screeningenStichting Sociaal Fonds Huisartsenzorg