• Home
  • Ik neem halverwege het jaar ontslag. Heb ik recht op een eindejaarsuitkering?

Ik neem halverwege het jaar ontslag. Heb ik recht op een eindejaarsuitkering?

Als je tijdens een kalenderjaar vertrekt (en dus op 31 december niet meer in dienst bent bij je werkgever), heb je recht op een evenredig deel van de eindejaarsuitkering.

Zie bijvoorbeeld de CAO huisartsenzorg 4.11 of de CAO ziekenhuizen 7.4.1.

In de CAO gezondheidscentra: hoofdstuk II, artikel 28c.

 

Contact

NVDA
Othellodreef 91- 95
3561 GT Utrecht
Routebeschrijving

tel. 030 - 2631040
Neem contact met ons op

Privacy

Samenwerkingspartners

Bevolkingsonderzoeken en screeningenStichting Sociaal Fonds Huisartsenzorg